NEEM CONTACT OP MET MISE EN PLACE

Of klik op de foto van jouw studentenstad om de locale horeca vacatures te bekijken.

Contact MIse en Place Almere

Almere

T. 0652838150
almere@miseenplace.eu

Mise en Place Amsterdam | Contact

Amsterdam

Herengracht 211 • 1016BE
T. 020 589 0999
amsterdam@miseenplace.eu

Mise en Place Amsterdam-Zuid

Amsterdam-Zuid

Jozef Israëlskade 44 • 1072 RX
T. 020 210 6666
amsterdamzuid@miseenplace.eu

Mise en Place Arnhem

Arnhem

Willemsplein 4 unit 4.5 A • 6811 AK
T. 026 203 5000
arnhem@miseenplace.eu

Mise en Place Amersfoort

Amersfoort

Nachtegaalstraat 28 • 3581 AJ
T. 030 231 7777
amersfoort@miseenplace.eu

Mise en Place Breda

Breda

Nieuwe Boschstraat 31 • 4811 CT
T. 076 565 6476
breda@miseenplace.eu

Mise en Place Den-Bosch

Den Bosch

Vughterstraat 131D • 5211 GA
T. 073 762 0701
denbosch@miseenplace.eu

Mise en Place Den-Haag

Den Haag

Rijswijkseplein 786 • 2516 LX
T. 070 363 5548
denhaag@miseenplace.eu

Mise en Place Eindhoven

Eindhoven

Vestdijk 129 • 5611 CB
T. 040 296 3137
eindhoven@miseenplace.eu

Mise en Place Enschede

Enschede

Lasondersingel 35 • 7514 BN
T. 053 483 7775
enschede@miseenplace.eu

Contact Mise en Place Groningen

Groningen

Oude Kijk in ’t Jatstraat 50 • 9712 EL
T. 050 311 1231
groningen@miseenplace.eu

Mise en Place Haarlem

Haarlem

Kinderhuissingel 6K • 2013 AS
T. 023 204 2040
haarlem@miseenplace.eu

Mise en Place Heerlen

Heerlen

Nobelstraat 12 • 6411 EM
T. 045 571 5551
heerlen@miseenplace.eu

Mise en Place Leeuwarden

Leeuwarden

Julianalaan 97 – E0.01 • 8931 AH
T. 088 060 3900
leeuwarden@miseenplace.eu

Mise en Place Leiden

Leiden

Breestraat 4 • 2311 CR
T. 071 762 0721
leiden@miseenplace.eu

Mise en Place Maastricht

Maastricht

Akerstraat 20A • 6221 CN
T. 043 350 0350
maastricht@miseenplace.eu

Mise en Place Nijmegen

Nijmegen

St. Annastraat 46 • 6524 GE
T. 024 360 1121
nijmegen@miseenplace.eu

Mise en Place Rotterdam

Rotterdam

Willem Ruyslaan 18 • 3063 ES
T. 010 270 9804
rotterdam@miseenplace.eu

Mise en Place Tilburg

Tilburg

Heuvelring 216 • 5038 CL
T. 013 582 1500
tilburg@miseenplace.eu

Mise en Place Utrecht

Utrecht

Nachtegaalstraat 28 • 3581 AJ
T. 030 231 7777
utrecht@miseenplace.eu

Mise en Place Zwolle

Zwolle

Assendorperdijk 1 • 8012 EG
T. 038 203 2000
zwolle@miseenplace.eu

Mise en Place Jerusalem

Jerusalem

Jeruzalemweg 2 • 6222 NG
T. 043 350 0144
jerusalem@miseenplace.eu

Contact opnemen over privacy gerelateerde zaken? Klik hier